APPDEE Honda accord 2013 2016 2017 9. põlvkonna Auto Stiil Hõlmab Dashmat Dash Mat Päikese Vari Armatuurlaua Kate

n31185

Uus toode

€29.56 €15.67

Märksõnad: 9. põlvkond, 2019 kokkuleppel, 2018 kokkuleppel, honda civic 2013 udu, honda civic päikese vari, honda civic, honda accord 9. gen, 10. gen honda accord, kokkuleppel armatuurlaud, 2020. aasta honda civic.

See toode on AI-DI LI NA armatuurlaua matt, mis on ainulaadne, et see ei ole raske toetuseta.Täpsemad kangast mitte ainult hingab, see ka neelab soovimatu toksiine, mis tekitavad vinüül armatuurlaud, mis võib põhjustada värvusemuutus, kui hiire lõksus all dashmat.AI DI LI NA kriips matid on kaetud tootjad "Tingimusteta Eluaegne Garantii", mis tähendab, et saate osta julgelt!Tootja: AI-DI LI NA (Järelturul).Paigaldamiseks: Honda accord 2013 2014 2015 2016 2017 9 (AINULT PAREMPOOLSE rooliga MUDEL) Ei Sobi Vasakpoolse rooliga Mudelid.Seisukord: 100% uhiuue Kasutamata (Kvaliteeti Kontrollitakse enne shipping) (Müüdud nagu näha, palun kontrollige sobivust hoolikalt enne ostu) Koostis: 1Pc / set Tehtud: Tehtud Hiinas Materjal: kõrge kvaliteet Polüester Tehtud ISO 9001 püsivõimalust, et tagada hea kvaliteet, Lihtne paigaldada ja Ühtegi muudatust vaja Funktsioon: Kontuurid sobivad armatuurlaud Ei kahaneb, sulata või moonutada Kaitseb armatuurlaua UV rays Kõrvaldab lõhenemist Vähendab peegeldust UV-stabiliseeritud kõrge hinne polüester riidest auto Hingab, et hajutada soojust Suur vent cut-outs, et mitte piirata demister õhuvoolu Umbes järelteeninduse: Kui teil on küsimusi toote kvaliteet, küljenduse ja paigaldus, võite meiega otse ühendust võtta esimese korraga.Meil on professionaalne müügijärgne teenindus meeskond, et lahendada probleeme, teie rahulolu on meie eesmärk teenust!

Paigaldus mõju skeemi muud mudelid

Umbes, et toodet: 1. Kõik meie tooted on füüsiline pilte, kuid tegelik muutmise ja värvi korrektsioon võib olla nii palju kui võimalik, et tegelik pilt, kuid tänu valgustus, display, värv kõrvalekaldumine, isiklik arusaam erinevad värvid, mille tulemuseks on füüsiline ebamugavustunne ja mõned värvilised fotod Klassi probleeme ei ole kvaliteedi küsimusi ja lõplik värv sõltub tegelikust tootest. 2. Pärast pakett, avatud pakend, seal võib olla nõrk lõhn, see on maitse materjali, võite panna see varjus päeval, siis saab.

  • Brändi Nimi: AI DI LI NI
  • Materjal: Sünteetilised Kiud

Seotud tooted

Trendid.