2TK BR2335 Elektrooniline Loendur reaalajas Kell Backup Aku DL2335 ECR2335 3V Liitium Aku RAYOVAC Made in USA

n31399

Uus toode

€24.56 €20.88

Märksõnad: abi aku, 312 aku, a312 aku, a13, 3v patarei, 675 aku, RAYOVAC, aku kuulda, a10 kuuldeaparaadi patarei, pr70.

2TK BR2335 Elektrooniline Loendur reaalajas Kell Backup Aku DL2335 ECR2335 3V Liitium Aku RAYOVAC Made in USA

Mudel : BR2335

Keemiline Koostis:Liitium

Pinge: 3V

Mõõtmed:22.5*3mm

Firma Andmed :

Aega on möödunud, alates 1996. aastast, meil on olnud keskendub edendamine maailma tipptasemel aku toodete ja tehnoloogiate rohkem kui 20 aastat.

Aku energia tehnoloogia on geniaalne ja turg muutub iga päevaga.Selleks, et paremini pärida ja uuendusi, meil on imporditud akud rohkem kui 6000 sku versioonides laos.Toode kasutab kate sõjaväe -, kaubandus -, tööstus-ja kodanikuühiskonna valdkondades.

Lisaks agent müügi-maailma esimene-line brändi akud, meil on ka OEM, ODM toodete sügav töötlemise teenused, tehnoloogia professionaalsemaks.

Pärast aastaid kestnud uurimise ja praktika aku energia tehnoloogia ja pidev tegelemine kvaliteedi, me oleme võitnud toetus ja kinnitus paljude tööstuse kolleegid ja tasumata kliendid, ja on võitnud hea maine ja maine tööstuse arengus.

Me oleme sügavalt austatud see ja väljendada oma siirast tänu!

Üldjuht: Joen

Näpunäited:

1. Tänan teid väga palju, osta meie tooteid.Selleks, et tagada, et saate kauba kätte nii kiiresti kui võimalik, me korraldame saadetise kahe tööpäeva jooksul pärast tasumist.

2. Kui saate toote, palun kasutage seda vastavalt esialgsele tehnilised tingimused, ei ole kahju või ebaõige kasutamine, pöörama tähelepanu ohutusele ja vältida vigastusi.

3. Kui leiate mingeid vigu tootega, siis palun võtke meiega igal ajal ühendust 7 päeva jooksul pärast kauba saabumisest, me lahendame selle teile niipea, kui võimalik.

4. Me ei vastuta mis tahes kaotuse või kahjustuse eest, mis on põhjustatud inimeste põhjustab.Kui see ei sobi kasutamiseks, mille olete ostnud, tagastame teile nii kiiresti kui võimalik, ilma et see mõjutaks teist müük.Kuid kaubaveo kannab ostja.

5. Veelkord, soovime väljendada oma siirast tänu teie usaldust ja mõistmist.Samuti soovime sulle tervist ja õnne ja kõike head!

  • Suurus: 22.5*3mm
  • Nominaal Pinge: 3V
  • Mudeli Number: BR2335
  • Nominaalne Võimsus: 10mAh
  • Aku Tüüp: LiMnO2
  • Päritolu: USA(Päritolu)
  • Brändi Nimi: CAMFM

Seotud tooted

Trendid.