Stock Sharetop 10G single mode optilist saatja dual moodul kiu SFP+10G-LR 1310nm LC port 10km täielikult ühilduv

n31422

Uus toode

€22.33

Märksõnad: 10g sfp, 10g sfp lüliti, d-link ruuter, h3c, transiiver optiline fiiberkaabel, fm-transmitt, d-link, sfp, amd protsessor, fiber optic sfp.

  • Edastamise kaugus:
  • Tranmission Andmeedastuskiirus:
  • Pistiku tüüp:
  • Optiline Võimsus:
  • Transpordi Maksumus:
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus:
  • Ühilduva: Huawei
  • Kättesaamisel Tundlikkus:
  • Pistiku Tüüp: LC/UPC
  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • DM Tugi:
  • Mudeli Number: XYT-SFP+10G-LR

Seotud tooted

Trendid.