Ben & Stipendiaatide SIP Võrgustik Lae Kõlar 6 Tolline 15W POE koos Heli Dekodeerimine ja Digitaalne Võimendi Avaliku Aadress kõlar

n31447

Uus toode

€127.61

Märksõnad: poe kõlar, promate kõlar, Avalik aadress, 6 tolline auto kõlarite, 4k 8mp ip, telefoni sip, ip kõlar, arduino uno, 8 poe port switch, tervikliku keskkonnajuhtimise võimendi.

SIP-Võrgu Lae Kõlar 6 tolline 15W toetab DC 12V ja POE Toide

10/100M Ethernet liides, SIP-ceiling speaker on SIP saade-lubatud network broadcast terminali, mis saab audio-andmete võrgustik.Seadme kaudu on DSP ja võimendi lülitused ja oma 15W suure jõudlusega kõlar, Seda saab kasutada avalik-õiguslik ringhääling, häiresüsteemid,ja valvesüsteemid, kui ringhäälingu on vaja.Samal ajal on meie SIP lae kõlar toetab ka RTP broadcast ja multicast, ja võib mängida RTP andmevoogu koormatud audio protokolle, näiteks G. 711a/u ja G. 722. Lisaks SIP toetab ka era-audio-protokolli, mis võib täita 192bps MP3, 32k PCM kodeering ja teiste audio ojad, ja võimalik otse juurde pääseda meie saade juhtimise tarkvara platvorm, mis saab aru, et tausta muusika taasesituse, ajastatud saade, reaalajas helista ja äratuse seos.Toote omaduste  SIP konto, mis loob automaatselt ühenduse serveri kõne;  saab liituda kuni 10 multicast grupid samal ajal.  Toetada serveri haldamise ja konfigureerimise, sealhulgas parameetri muutmine, konto uuendada, helitugevuse reguleerimine jne.  Pakkuda PC-põhine IP ja muu parameetri konfiguratsiooni kord  pääseb PC-põhine IP audio juhtimise tarkvara platvorm

Omadused:

1. Aktiivne Ülemmäära mount kõlar integreeritud IP heli dekodeerimine, digitaalse võimendi ja kõlar;

2. Volitatud high-speed dual-core (ARM + DSP) kiip tööstus-klassi startup vähem kui 1s;

3. Sisseehitatud hi-fi lineaarse reaga kõlarid ja stereo power võimendid Klassi-D;

4. Koos sisse-ehitatud aasa detektor eemalt jälgida töötingimuste kõlar; lihtne hooldus;

5. Standard RJ45 liides IP siginal;

6. Metallist inclosure tule kuppel

Kirjeldused

Communication Protocol): SIP

Võrgu Liides: 10/100 Base-TX, RJ45

Kõlar SPL(MAX): 96dB

Dekodeerimine: MP3/WMA/WAV

Sagedusala: 100Hz-18KHz

Paigaldus: In-lagi

Puuri Materjal: Metall

Toide: DC 12V või POE

Mõõde: Läbimõõt 200 X 90 mm

Märkus: Ruuteri ja Arvuti ehitus-alla, ei sisaldu pakendis.

Ben & Stipendiaatide spetsialiseerunud disain ja tootmine valjuhääldiside (PA), Konverentsi Süsteemi ja Professionaalne audiosüsteem.Võimsus võimendamist, valjuhääldi, ja PA süsteemi haldamise tehnilisi ressursse, mis kõik asuvad ühe katuse all.

Ben & Stipendiaatide uniquelyleverages neid tehnoloogiaid, et pakkuda tooteid ja süsteeme, mis kaugelt ületavad summa, nende osad - pakkuda mõjuvad lahendused avaliku Aadress ja Konverents süsteemid, ja professionaalne paigaldatud heli klientidele kogu maailmas.

Ben & Stipendiaatide areng tootmis-ja kvaliteedi kontrolli protsessid.Firma toodab oma 8,000 ruutmeetri, state-of-the-art factory, mis asub Guangzhou.Kasutades kompliment nõudluse planeerimine, osade hankimise, toimingute ja logistika, arvuti juhitav süsteem, ja range testimise ja kontrolli, meie poole on mõeldud build-to-order paindlikkust, andes ettevõtte enneolematu võimet reageerida kliendi vajadustele, säilitades samal ajal mõlemad osad ja valmistoodangu varude hästi hooldatud taset.

Meie Firma & Tehases

 • Mudeli Number: 521036
 • Paigaldamine: Lakke
 • Brändi Nimi: Ben & Semud
 • Tüüp: Kõlarid
 • Mõõde: Dia 200 x 90 mm
 • Võrguliides: 10/100Base-TX, RJ45
 • Ruum Materjali: Metallist
 • Sagedusalas: 100Hz--18KHz
 • Sideprotokollide: sip
 • Bluetooth Tugi: No
 • Kõlar SPL (MAX): 96dB
 • Toide: DC 24V/POE
 • Dekodeerimine: MP3/WMA/WAV

Seotud tooted

Trendid.