Jalgratta Lukustamine Pedaalid Bike Klambreid Self-locking Maanteel Jalgrattaga Kinga Klambrid Ühilduv Jalgrattasõit Klambreid Anti-slip Pedaalid Kinga Klambrid

n31579

Uus toode

€6.81 €6.34

Märksõnad: jalgratta pedaali titaan, mec spd klambreid, wellgo pedaalid, jalgrattasõit kingad delta klambreid, alumiinium pedaalid, domeen, sidi jalgratturikingi klambreid, jalgratta pedaali mägi, spd klambreid delta, racework.

Materjal: imporditud nailon

Kraad: 4.5 kraadi

Neto kaal: 86 g

4.5 KRAADI ujuvad pedaali Klambri süsteemi kõik paigalduskomplekt, aitab teie jalad/pahkluude/jalad endale mugavam asend ajal ratsutamine ja hoia oma jalad road bike pedaalid.

Iga road bike klambri on vaid 0,9 oz kaal ja valmistatud vastupidavast materjalist, nailonist ja silikageeli.Klambrid silikageeliga võib suurendada hõõrdumist,tõhus anti-slip.

Füüsilisest isikust viies režiim, lihtne paigaldada,Lihtne ja välja, täielikult võimendades mõeldud sportlikku konkurentsi,sobivad kõige maanteel jalgrattaga kingad koos kolme auguga.

4.5 KRAADI ujuva on põhimõtteliselt disain funktsioon, mis lubab jalgadele pöörata natuke külgsuunas, kui nad on korralikult kärbitud aastal.

See aitab teie jalad tunnevad end palju kindlamalt ja tasuta, seega vähem pinget oma põlvi.

Lihtne ja välja, lihtne paigaldada, kasuta kruvikeeraja kruvi klambrid teie road bike kingad ja pedaalid.

Ees ja taga klambreid saab kiire Self-locking ja asendamine.

Nad on suurema pindala eest rohkem võimu üleandmine pedaalid, mis tähendab, et saate minna kiiremini, kiiremini!

Ka see, mis on ilus umbes selliseid klambreid on see, et nad on valmistatud kõrge kvaliteediga kõvast plastikust/kummist tüüp materjal põhjas, nii et sa ei oleks mures kriimustada üles põrandad kui kõndides oma kingad sees.

Suur Improvment oma pedaalid.Vastupidav materjal Nailon ja Silikageel võib suurendada hõõrdumist,tõhus anti-slip.Kui jalgsi kõvade põrandate nad on üsna vaikne ja comfotable .

Pakkeleht :

2 x 4.5 kraadi float Pedaali Klambri

6 x Kruvi

6 x Tihend

NÄPUNÄITED:

Klambrid kõik vajalikud seibid ja poldid minna otse oma LOOK KEO ühilduv kinga.

Palun veenduge, et teha oma teadusuuringuid ja viia neid nõuetekohaselt, või sul on suu probleeme.

Palun võtke uuesti kontrollida poltide pingutamise enne läheb läbi pika sõita, või võite kaotada mõned neist jalgrattasõidu ajal.

Kui sa hakkasid neid kasutades esimese korraga, need iselukustuvat Jalgrattasõit Pedaali Klambreid ei pruugi olla nii sile, reguleerige palun paar korda fitheir parimaid punkte.

  • Päritolu: CN(Päritolu)

Seotud tooted

Trendid.