Liim neopreenist scorpena 50ml

n31630

Uus toode

€1.71

Märksõnad: echo usaldusväärsem kala, speargun, inglise kalad, Hiturbo, kalad probe, kaamera kalad, sonar kala, eest spearfish, harpuun, kalade vette.

Liimi scorpena on mõeldud remondi-toodete neopreen-wetsuits, sokid, kindad ja igasuguseid tarvikuid.See on ideaalne kiire remont, sealhulgas valdkonnas.Värvi liimi koostis on täiesti must.

Selle põhjal neopreenist scorpena liim, parim kodumaine neopreenist liim on tehtud.Pärast konsulteerimist paljud praktiseerivad jahimehed ja remondi seadmed, oleme muutunud klassikaline koosseis see liim natuke, tänu millele on meie saladus-koostisosa, liimi oluliselt suurenenud haardumine neopreen, võime paremini tungida pooridesse neoprene on paranenud.Ja elastsust saanud õmblust oluliselt ületab kõige välismaised analoogid.Kõlblikkusaeg on suurenenud toru lateks rõngas ja topelt lakkimiseks.Pikk tila kohta tuba ja väike pistikupesa auk teeb meie liimi mugav kasutada ja väga ökonoomne.

Kasutusviis: liimitud pinnad peavad olema kuivatatud, kooritud ja puhastatud, siis kohaldatakse sile õhuke kiht liimi, 10 minuti pärast, kohaldatakse teine kiht kuiv veel 10 minutit ja tihedalt Vajutage.Maksimaalne tugevus-24 tundi.Ladustada temperatuuril + 5 kuni 25 ° C.

Ettevaatusabinõud: kütus!Töötavad hästi ventileeritud ruumides!Hoidke tihedalt suletuna.Ei tohi alla neelata.Hoolitseda lapsi.Võib põhjustada allergilisi reaktsioone.

Perspektiivis kuu, kuupäev, tootmine, vt.Allosas toru.Pärast esimest kasutamist on teil vaja kasutada liimi tuubist kuu, hästi, maksimaalselt kaks.Üldiselt ei ole rohkem kui kolm...

  • Päritolu: RE(Päritolu)
  • Brändi Nimi: Scorpena

Seotud tooted

Trendid.